KEZDŐ hétfői tanfolyam /Biginners on Mondays

Ez a csoport megszűnt.
This group eliminated.

Egy-két tanéven át tartó képzés, melynek során az elméleti és gyakorlati alapoktól a szakmunkás vizsgára való felkészítésig (OKJ-s vizsgáig) juthattok el. Vizsgáztatni sajnos nincs lehetőségünk, nem vagyunk akkreditált képzőhely. De a vizsgához szükséges tudásanyagot el tudod sajátítani nálunk.

Nem gond, ha "csak" hobbi szándékkal érkezel. A tanítás egyéni ütemben, differenciáltan történik.

Itt kell azonban itt megemlíteni, hogy mi nem elégszünk meg workshopok tartásával.
Mi nem "befizetekéshazaviszekegytárgyat" elven dolgozunk. Mi tudást szeretnénk adni, nem csupán tárgyakat.

Fontosnak tartjuk, hogy elmélyült ismereteket adjunk az anyagismeret, tárgytervezés, kompozíció, dekor technikák, égetési módok, mázazás, mázkeverés, gipsz-alapok , stb. területén.

Szeptembertől indul egy új kezdő csoport hétfőnként 5-8-ig.
Az év három trimeszterre bomlik. Három nagy tananyag-csoporttal.
Első év:
-Alapok, kézi megmunkálás.
-Dekor technikák.
-Korongozás alapok. Alternatív égetés.
Második év:
-Mintázási ismeretek(szobrászat)
-Magas tüzű kültéri kerámia(kerti projekt)
-Alternatív égetés. Pit, barrel

Ára havonta 16000 HUF.
Havi egy hiányzást természetesen jóvá tudunk írni a következő hónapban. Következésképp  minimum 3 alkalmat ki kell fizetni akkor is, ha csak két alakalommal jelentek meg az adott hónapban.
Az anyagköltséget és az égetések költségeit ezen felül kell fizetni. (Ld: Árak)
A kezdőket Kiss Gabi tanítja. A haladókat (azaz a második évben) Erdős Anna

Kérem a kedves jelentkezőket, hogy az alábbi címre küldjenek emailt az iskola vezetőjének címezve:
keramiaiskola@gmail.com

Januári első alkalom előre láthatólag január 7.

This training course covers the most important ceramics basics both practical and theoretical, while preparing students for the Hungarian state applied arts ceramics exam. The course lasts two academic years, six trimesters altogether. It is no problem, if you wont it only hobby for. You welcome, enjoy the material.

Curriculum of three trimesters:
First year:
-Handbuilt technologies.
-Decorating technologies.
-Thrown on the wheel. Alternative firing (raku)
Second year:
-How to make statues.
-High fired ceramics (garden project)
-Alternative firing. (pit, barrel)

Tuition fee for one month is 16000 HUF, materials and kiln firing is not included in the price.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése